Firmamız 1995 yılında Bodrum'da PVC sektörüne girerek ticaret hayatına başlamıştır. Kaliteli ve %100 müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız, üstlendiği ve aldığı işleri zamanında teslim etmeyi prensip haline getirmiştir. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri odaklı yapımızla üretim ve hizmet alanlarımızı geliştirerek sürdürmekteyiz. Sadece satışla değil satış sonrası servislerimizle de her zaman müşterimizin yanındayız. Firmamız 1995'ten bu yana 11.341 hanenin PİMAPEN ile tanışmasına vesile olmuştur.

Firmamız 2014 yılında yepyeni bir anlayışla 3k Pimapen adına yakışır ve geleneklerine bağlı kalarak yönetimsel anlamda değişikliğe gitmiştir.

Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydururarak yapı sektöründeki ürün çeşitliliğini takip eden firmamız PİMAPEN kapı pencere hizmetinin yanısıra Alüminyum kapı pencere, manuel ve otomatik panjur, kepenk, katlanır ve kayar cam balkon, küpeşte, jaluzi perde ve her türlü sineklik ürünleriyle de hizmet vermektedir. Başarımızın temeli ekip çalışması, dürüstlük ve güvendir.